DR. RICARDO AZZIZ

ÜREMEDE MASTERCLASS. 

Polikistik over sendromu, üreme çağındaki kadınlarda en sık görülen hormonal bozukluklardan biridir. Bu hastalık konusunda dünyanın önde gelen uzmanlarından biri olan Dr. R. Azzziz, güncel veriler ışığında bu hastalığın teşhisten tedavisine kadar bizleri her yönüyle aydınlatacaktır..

MASTERCLASS in REPRODUCTION Polycystic ovary syndrome is one of the most common hormonal disorders in women of reproductive age. Dr. R. Azziz, one of the world’s leading experts on this disease, will enlighten us every aspect of this disease, from diagnosis to treatment in the light of current data. 


Linke Tıklayın

Dr. Ricardo Azziz

DR. ANNA VEIGA,Ph.D

Sevgili Meslektaşımız,

Üreme Sağlığını Koruma Derneği (URSAK) olarak “Masterclass in Reproduction” başlığı altındaki Webinar serimize ait ikinci toplantımız 28 Nisan 2021 Çarşamba günü saat 21:00-21:45 arasında gerçekleştirilecektir.
Üreme sağlığı alanında dünyaca tanınan klinik embriyolog ve bilim kadını olan Dr. Anna Veiga tarafından gerçekleştirilecek olan “Avrupa’da Pandemi dönemlerde Yardımcı Üreme Teknikleri: Şimdiye kadar ne öğrendik” konulu semineri Prof.Dr. Sinan Özkavukcu ve Dernek Yönetim Kurulu üyemiz Dr. Necati Fındıklı yönetecektir.

Üreme Sağlığı açısından oldukça değerli bilgiler paylaşılacak olan Webinar’ımızda sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.


Linke Tıklayın

Dr. Anna Veiga

DR.ELI Y.ADASHI

Değerli Meslektaşlarımız, 19 mayısta 17:00-17:45 Masterclass in Reproduction” serisinin 3. toplantısına davetlisiniz. Üreme endokrinolojisinin duayenlerinden Prof. Dr. Eli Y. Adashi TSFP Masterclass in bu ay ki konuğu olacak. Dr. Adashi, Brown Üniversitesi’nde Brown Üniversitesinde Tıp ve Biyolojik Bilimler Dekanı olarak görev yapmış Amerikalı bir doktor-bilim adamı-yöneticidir. Adashi, Ulusal Tıp Akademisi [NAM; eski adıyla Ulusal Bilimler Akademisi Tıp Enstitüsü (IOM), New York Bilimler Akademisi, Amerikan Hekimler Birliği (AAP) ve Amerikan Bilimin İlerlemesi Derneği (AAAS) üyesidir. 


Linke Tıklayın

Dr. Eli Y. Adashi