Hakkımızda

MicrosoftTeams-image (9)

DR. SONIA HERRAIZ PhD IVI FOUNDATION

Değerli meslektaşımız;

29 Kasım 21:00-21:45 “Masterclass in Reproduction” serisinin 6. toplantısına davetlisiniz. DOR ve POF’lu Kadınlarda Kemik İliği Kaynaklı Kök Hücrelerin Tedavi Potansiyeli konusunun işleneceği bu ayki toplantımızda konuğumuz Dr. Sonia Herraiz olacak.

Dr. Sonia Herraiz is a Miguel Servet full-time scientist at IVI Foundation-Instituto de
Investigación Sanitaria la Fe (IIS La Fe) leading the Ovarian rejuvenation research
group, member of the Reproductive Medicine group at Health Research Institute Hospital
La Fe, and part of the Fertility Preservation Unit at La Fe University Hospital in Valencia. Devamını okumak için tıklayın…

master5post

DR. MARTIN HIRSCH MRCOG MD(Res) BM PGDip

Değerli meslektaşımız;

15 Kasım 21:00-21:45 “Masterclass in Reproduction” serisinin 5. toplantısına davetlisiniz. Yumurtalık Endometriozisi Olan Kadınlar için Doğurganlığın Korunması konusunun işleneceği bu ayki toplantımızda konuğumuz Dr. Martin Hirsch olacak.

Dr.Martin Hirsch is a consultant gynaecologist and endometriosis specialist at Oxford’s John Radcliffe Hospital in the United Kingdom. He works as a full-time gynaecological surgeon specialising in excision surgery for people with endometriosis. Martin was awarded a post graduate Medical Doctorate research degree from Queen Mary University of London and has published widely in the area of endometriosis including fertility preservation. Devamını okumak için tıklayın…

MicrosoftTeams-image (44)

PROF. MATTEO LAMBERTINI, MD PhD

Değerli meslektaşımız;

18 Ekim 21:00-21:45 “Masterclass in Reproduction” serisinin 4. toplantısına davetlisiniz. Meme Kanseri farkındalık ayı kapsamında Meme Kanseri Sonrası Hamilelik konusunun işleneceği bu ayki toplantımızda konuğumuz Prof. Matteo Lambertini olacak. 

Matteo Lambertini is associate professor and consultant in medical oncology at the University of Genova – IRCCS Ospedale Policlinico San Martino in Genova (Italy).
He is mainly focused in the care of breast cancer patients and is deeply involved in breast cancer research. Devamını okumak için tıklayın…

 

DR. ELI Y. ADASHI

Değerli Meslektaşlarımız,

19 Mayıs’ta 17:00-17:45 Masterclass in Reproduction” serisinin 3. toplantısına davetlisiniz. Üreme endokrinolojisinin duayenlerinden Prof. Dr. Eli Y. Adashi TSFP Masterclass in bu ay ki konuğu olacak. Dr. Adashi, Brown Üniversitesi’nde Brown Üniversitesinde Tıp ve Biyolojik Bilimler Dekanı olarak görev yapmış Amerikalı bir doktor-bilim adamı-yöneticidir. Adashi, Ulusal Tıp Akademisi [NAM; eski adıyla Ulusal Bilimler Akademisi Tıp Enstitüsü (IOM), New York Bilimler Akademisi, Amerikan Hekimler Birliği (AAP) ve Amerikan Bilimin İlerlemesi Derneği (AAAS) üyesidir. 

 

DR. ANNA VEIGA,Ph.D

Sevgili Meslektaşımız,

Üreme Sağlığını Koruma Derneği (URSAK) olarak “Masterclass in Reproduction” başlığı altındaki Webinar serimize ait ikinci toplantımız 28 Nisan 2021 Çarşamba günü saat 21:00-21:45 arasında gerçekleştirilecektir.
Üreme sağlığı alanında dünyaca tanınan klinik embriyolog ve bilim kadını olan Dr. Anna Veiga tarafından gerçekleştirilecek olan “Avrupa’da Pandemi dönemlerde Yardımcı Üreme Teknikleri: Şimdiye kadar ne öğrendik” konulu semineri Prof.Dr. Sinan Özkavukcu ve Dernek Yönetim Kurulu üyemiz Dr. Necati Fındıklı yönetecektir.

Üreme Sağlığı açısından oldukça değerli bilgiler paylaşılacak olan Webinar’ımızda sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

DR. RICARDO AZZIZ

ÜREMEDE MASTERCLASS.

Polikistik over sendromu, üreme çağındaki kadınlarda en sık görülen hormonal bozukluklardan biridir. Bu hastalık konusunda dünyanın önde gelen uzmanlarından biri olan Dr. R. Azzziz, güncel veriler ışığında bu hastalığın teşhisten tedavisine kadar bizleri her yönüyle aydınlatacaktır..

MASTERCLASS in REPRODUCTION

Polycystic ovary syndrome is one of the most common hormonal disorders in women of reproductive age. Dr. R. Azziz, one of the world’s leading experts on this disease, will enlighten us every aspect of this disease, from diagnosis to treatment in the light of current data.