Hakkımızda

Kadınlarda Trombeomboli Riskini Arttıran Hormonal Nedenler ve TGK İlişkisi

URSAK Derneği olarak sizleri 3 Ocak 2023 Salı saat 21.00’de online gerçekleştirdiğimiz Uzmanlar Buluşması Webinar’ımıza katılımcı olarak davet etmekten onur duyduk.

“Kadınlarda Trombeomboli Riskini Arttıran Hormonal Nedenler ve TGK İlişkisi”ni tartıştığımız toplantımızda, Prof. Dr. Kübra Boynukalın moderatörlüğünde, Prof. Dr. Ayşe Seyhan’ın ‘’TGK’da Edinsel ve Genetik Trombofililer: Taramak Gerekir mi?’’, Prof. Dr. Reyhan Küçükkaya’nın ‘’Kadın Doğum Pratiğinde Trombofili ve Trombeomboli Profilaksisis’’ konularında sunumlarını paylaştıkları toplantımızı kaçıranlar için event.ursak.com adresinden izleyebilirsiniz.

uzmanlar_sm_onduyuru_V4

13 Nisan 2021 A’dan Z’ye AMH

URSAK Derneği olarak sizleri 13 Nisan 2021 Salı günü, saat 21:00-22:00 arasında “A’dan Z’ye AMH” başlığında, uzmanlarımız ile konuyu enine boyuna tartışmak üzere Webinar’ımıza katılımcı olarak davet etmekten onur duyduk.

Katılımcı Uzmanlarımız: Özgür Öktem – Aylin Pelin Çil – Kayhan Yakın

URSAK Derneği Uzmanlar Buluşmasında 13 Nisan 2021 toplantısını kaçıranlar için Dernek Yönetim Kurulu Baskanimiz Dr. Özgür Öktem ve Üyemiz Dr. Aylin Pelin Çil sunumlarıyla, Antimüllerian hormon ile ilgili öğrenmek istediklerinizi A’dan Z’ye sunumlarını ve Roche uydu sunumunda ise konuğumuz Dr. Kayhan Yakın “Yeni versiyon AMH testleri bize ne kazandırır?” sunumunu event.ursak.com adresinden izleyebilirsiniz.

16 Mart Fertilite Koruyucu Yaklaşımların Medikolegal yönleri

URSAK Derneği olarak sizleri 16 Mart 2021 Salı günü, saat 20:00-21:00 arasında “Fertilite koruyucu yaklaşımların medikolegal yönleri” başlığında, uzmanlarımız ile konuyu enine boyuna tartışmak üzere Webinar’ımıza katılımcı olarak davet etmekten onur duyduk.

URSAK Uzmanlar Buluşmasında bu gece konuklarımızla Fertiliten koruyucu yaklaşımların Medikolegal yönlerini tartıştık. Teşekkürler

Katılımcı Uzmanlarımız: Hakan Örer – Coşkun Yorulmaz – Özgür Öktem – Uğur Selek – Kerim Keban

02 Mart 2021 Primer Ovaryen Yetmezlik ve Fertilitenin Korunması: Yeni Ne var?

URSAK Derneği olarak sizleri 02 Mart 2021 Salı günü, saat 20:00-21:00 arasında “ Primer ovaryen yetmezlik ve fertilitenin korunması: Yeni ne var?” başlığında, uzmanlarımız ile konuyu enine boyuna tartışmak üzere Webinar’ımıza katılımcı olarak davet etmekten onur duyduk.Dernek Yönetim Kurulu Üyemiz Dr. Güvenç Karlıkaya ile konuğu Dr. Olcay Evliyaoğlu “Primer Ovaryen Yetmezlik ve Fertilitenin Korunması Yeni Neler var ?” konusunu tartışıyor.

Katılımcı Uzmanlarımız: Güvenç Karlıkaya – Olcay Evliyaoğlu

16 Şubat 2021 Fertilite Koruyucu Tedavi Programlarına Erişim: Çekinceler, Zorluklar ve Çözüm Önerileri

URSAK Derneği olarak sizleri 16 Şubat 2021 Salı günü, saat 20:00-21:00 arasında “Fertilite koruyucu tedavi programlarına erişim: Çekinceler, zorluklar ve çözüm önerileri” başlığında, uzmanlarımız ile konuyu enine boyuna tartışmak üzere Webinar’ımıza katılımcı olarak davet etmekten onur duyduk.URSAK Derneği Uzmanlar Buluşmasında 16 Şubat 2021 Salı gerçekleştirilen Dernek Yönetim Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Kayhan Yakın, Prof. Dr. Kerim Kaban ve Dr. Esra Bilir ile “Fertilite Koruyucu Tedavi Programlarına Erişim: Çekinceler, zorluklar ve çözüm önerileri”

Katılımcı Uzmanlarımız: Kayhan Yakın – Kerim Kaban – Esra Bilir

02 Şubat 2021 Oosit Dondurma: Endikasyonlar, Protokoller ve Güncel Sonuçlar

URSAK Derneği olarak sizleri 2 Şubat 2021 Salı günü, saat 20:00-21:00 arasında “ Oosit dondurma: endikasyonlar, protokoller ve güncel sonuçlar” başlığında, uzmanlarımız ile konuyu enine boyuna tartışmak üzere Webinar’ımıza katılımcı olarak davet etmekten onur duyduk.

URSAK Derneği Uzmanlar Buluşmasınin 2 Şubat tarihli toplantisini kaciranlar icin event.ursak.org sitesine kayit olmaniz yeterlidir.
Dernek Yönetim Kurulu Üyelerimiz Dr. Güvenç Karlikaya ve Dr. Necati Findikli ’ nın konu başlığı Oosit Dondurma: Endikasyonlar, Protokoller ve Güncel Sonuçlar konusunu enine boyuna tartışıyoruz.

Katılımcı Uzmanlarımız: Güvenç Karlıkaya – Necati Fındıklı

19 Ocak 2021 Radyasyon Onkolojisi Perspektifinden Fertilitenin Korunması: Güncel Uygulamalar

URSAK Derneği olarak sizleri 19 Ocak 2021 Salı günü, saat 20:00-21:00 arasında “Radyasyon onkolojisi perspektifinden fertilitenin korunması: Güncel uygulamalar” başlığında, uzmanlarımız ile konuyu enine boyuna tartışmak üzere Webinar’ımıza katılımcı olarak davet etmekten onur duyduk.ÜRSAK Uzmanlar Buluşması 19 Ocak tarihli toplantımızı kaçırdıysanız üzülmeyin. “Radyasyon Onkolojisi Perspektifinden Fertilitenin Korunması: Güncel Uygulamalar” konu başlığında, Dernek Yönetim Kurulu Üyelerimiz Dr. Uğur Selek ve Dr. Güvenç Karlıkaya’ nın konuğu Dr. Yasemin Bölükbaşı ile birlikte tartışıyor.

Katılımcı Uzmanlarımız: Güvenç Karlıkaya – Uğür Selek – Yasemin Bölükbaşı

05 Ocak 2021 COVID 19: Kısa, orta ve uzun Dönemde Fertilite Üzerindeki Etkileri

URSAK Derneği olarak sizleri 5 Ocak 2021 Salı günü, saat 20:00-21:00 arasında “Covid-19: Kısa, Orta ve Uzun Dönemde Fertilite Üzerindeki Etkileri” başlığında, uzmanlarımız ile konuyu enine boyuna tartışmak üzere Webinar’ımıza katılımcı olarak davet etmekten onur duyduk.5 Ocak URSAK Uzmanlar Buluşmasını kaçırdıysanız üzülmeyin. Dr. Önder Ergönül ile Covid 19, güncel tedavi ve aşılar, Covid 19’un fertilite üzerindeki etkilerini tartıştığımız programı event.ursak.org adresinden izleyebilirsiniz.

Katılımcı Uzmanlarımız: Aylin Pelin Çil – Önder Ergönül

22 Aralık 2020 Kanser Hastalarında Fertilite Koruyucu Yaklaşımlar: Güncel Durum

URSAK Derneği olarak sizleri 22 Aralık 2020 Salı günü, saat 20:00-21:00 arasında “Kanser Hastalarında Fertilite Koruyucu Yaklaşımlar: Güncel Durum” konu başlığında, Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Özgür Öktem ile birlikte konuyu enine boyuna tartışmak üzere 1. Webinarımıza davet ettik.

Katılımcı Uzmanlarımız: Özgür Öktem – Mustafa Çetiner